WAKACJE W SIODLE – PÓŁKOLONIE JEŹDZIECKIE ORAZ EDUKACYJNE dla najmłodszych

Ranczo z pasją, organizuje półkolonie stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach chcących zaznajomić się jeździectwem. Zajęcia będą organizowane dla początkujących i średniozaawansowanych. Prawdziwa przyjaźń i niezwykła więź pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem, silna miłość do natury, jazdy konnej, która najczęściej staje się pasją na lata, a nawet do końca życia.

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko poznało arkana przyrody i załapało bakcyla miłości do zwierząt to właśnie Ranczo jest tym odpowiednim miejscem.

Opieka nad końmi, poznanie ich zwyczajów zachowań w naturze oraz codzienna praca w gospodarstwie potrafi rozwinąć pasję i obowiązkowość opieki nam zwierzęciem. Dzieci nauczą się odpowiedzialności oraz tego jak wygląda praca, pielęgnacja, odpowiednie żywienie zwierząt. Oprócz koni w gospodarstwie znajdują się inne zwierzęta, którymi dzieci też będą mogły się opiekować (koza, owca, alpaka)

Do pracy z koniem przewidujemy dla dzieci jazdę na lonży, naukę równowagi w siodle, naukę zsiadania i wsiadania w siodło oraz ćwiczenia dosiadu.

Do tego dla każdego uczestnika półkolonii przewidujemy ranczerską😀 sesje zdjęciową z wakacji w siodle 🙂

Po pracy, przewidujemy zajęcia plastyczne i manualne oraz zajęcia z przyrody. Będzie też ognisko z kiełbaskami i pieczonymi ziemniakami.

Zapraszamy zatem dzieci w wieku 6-13 lat na turnusy w pierwszej części wakacji w terminach:

29.06-03.07

06.07-10.07

13.07-17.07

20.07-24.07

27.07-31.07

Zajęcia od 10-16 od poniedziałku do piątku

Koszt 350zł

Ilość miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Kontakt: p. Ania 577 889 886    p. Ewa 515 562 365    www.ranczozpasja.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *