Altana Warsztatowa

Zakończenie roku 2022 roku było dla nas naprawdę wyjątkowe. Startowaliśmy w 8 edycji grantowej Funduszu Inicjowania Rozwoju UP Fundation. Droga była dla nas nowym kierunkiem ale warto było. O to relacja:

Kochani!

Jako fundacja mieliśmy możliwość wziąć udział w 8 konkursie grantowym Funduszu Inicjowania Rozwoju.

Droga nie była łatwa, ponieważ robiliśmy to po raz pierwszy, ale nie tylko wspaniała pomoc UP Fundation, ale także zakres szkoleń i warsztatów, wsparcie merytoryczne, pomoc, doradztwo, sprawiło, że przeszliśmy wszystkie etapy, aby spotkać się już na łamach 11 Forum Inicjowania Rozwoju. Forum Wolontariatu Pracowniczego. Jako pierwsi zostaliśmy wywołani na scenę po odbiór grantu w wysokości 25tyś na budowę Altany Warsztatowej. Emocjom nie było końca.

Było to ogromne doświadczenie dla mnie jako prezesa fundacji Anielskie Ranczo a tym samym niezmierna wdzięczność za pomoc wszystkim, którzy przyczynili się do tego małego- wielkiego sukcesu. Tutaj bardzo chciała bym podziękować Tygodniowi metamorfozy oraz Ewie Chodakowskiej za wsparcie w zbiórce Crowdfundingowej. Nie powinnam też pominąć Pawła z Chicago za jego wpłatę 1800zł na poczet fundacji i tej inicjatywy.

Dzięki tej zbiórce przeszliśmy do ostatniego etapu konkursu i tym samym zdobyliśmy ten grant. Ich pomoc okazała się tym brakującym ogniwem pozwalającym nam stanąć na wysokości zadania. Dziękuję dziewczyny we wiarę w nasze możliwości.

Relacje można obejrzeć na https://www.facebook.com/upfoundation

Teraz czeka nas ogrom pracy przy przygotowaniu terenu oraz całej budowy altany. Na pewno będą relacje i filmiki z tego przedsięwzięcia. No a potem już działanie i jeszcze raz działanie z warsztatami, szkoleniami oraz terapiami.

Chcę też bardzo podziękować partnerom biznesowym ,bo oni odegrali tu kluczowe role i ich zakres działań jakie mamy razem do wykonania. Jest to niezbędne do realizacji tego projektu. Pierwszym partnerem biznesowym jest Fundacja Moja przygoda i Mira https://www.facebook.com/FundacjaMojaPrzygoda Dziękuję że jesteś :D. Wiem, że czeka nas ogrom pracy nad projektami.

Kolejnym partnerem jest Stowarzyszenie Rozwoju Nowej Wsi Przywidzkiej i nasza szkoła podstawowa. Myślę, że tu będzie też sporo pracy nad wspólnymi warsztatami dla dzieci. Dziękuję Pani Dyrektor :D.

No i ostatni nasz partner to Magdalena Belling ze swoim Bardzo Dobrym Miejscem czyli Terapia, Rozwój, Edukacja. Dziękuję Madziu za przystąpienie do projektu. To dzięki zaangażowaniu wielu osób to wszystko co się zadziało.

Jeszcze raz dziękuję za nagrodzenie projektu organizacji przestrzeni warsztatowej do prowadzenia zajęć terapeutycznych dla dzieci i dorosłych całej ekipie UP Fundation.

FUNDACJA ANIELSKIE RANCZO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *